Retina AMD Polska

Zaproszenie na spotkanie

Szanowni Państwo,

Z końcem kwietnia br. Stowarzyszenie Retina AMD Polska kończy projekt „Wszystko dla ratowania wzroku” realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Program skierowany był głównie do osób z genetycznymi schorzeniami wzroku. Choć był prowadzony przez nasze stowarzyszenie, nie mógłby przynieść takich rezultatów, jakie osiągnęliśmy w czasie jego trwania, przez 15 miesięcy, gdyby nie Wasze wielkie zaangażowanie, Wielu z Was aktywnie uczestniczyło w organizowanych przedsięwzięciach, a niektórzy zostali self-adwokatami wspólnej sprawy.

Z przyczyn niezależnych od nas – epidemii COVID-19 – nie byliśmy w stanie organizować spotkań „na żywo”, spotykaliśmy się więc online. Jednak na ostatnie spotkanie, 28 kwietnia o godz. 12.00, zapraszamy Was do sali konferencyjnej Polskiego Związku Niewidomych przy ul. Konwiktorskiej 9.

Omówimy to co udało nam się osiągnąć i co jeszcze można zrobić, bo choć projekt się kończy, to jest potrzeba dalszych działań na rzecz poprawy sytuacji osób z genetycznymi schorzeniami wzroku. Chcemy spędzić z Wami czas przy lunchu, dziękując za to że byliście z nami i poczuć, że jesteśmy jedną rodziną.

Ze względów organizacyjnych, prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 20 kwietnia, wysyłając zgłoszenie na adres: retinaamd@retinaamd.org.pl.

Serdecznie zapraszamy!

 

facebook
youtube
tweeter

Kontakt

Retina AMD Polska

ul. Konwiktorska 7 pok. 25
00-216 Warszawa
e-mail: retinaamd@retinaamd.org.pl

Małgorzata Pacholec tel. 602 634 400

Polityka prywatności

Informacje rejestrowe

Rok powstania: 1998
KRS: 0000109446
NIP: 526-22-92-779
REGON: 01329054500000

Góra