Retina AMD Polska

Zapraszamy do wypełnienia ankiety na temat bezpieczeństwa pacjentów

Międzynarodowy Związek Organizacji Pacjentów (IAPO) zwrócił się do nas z prośbą  o opowiedzenie osobistych historii na temat bezpieczeństwa pacjentów.

Oto treść apelu:

W ramach przygotowań do Światowego Dnia Bezpieczeństwa Pacjentów (17 września) IAPO gromadzi materiały do kampanii o doświadczeniach pacjentów związanych z bezpieczeństwem systemów opieki zdrowotnej, w tym usług zdrowotnych, leków i urządzeń medycznych.

Czekamy na historie od pacjentów i ich opiekunów na temat bezpieczeństwa, szczególnie przypadków związanych z infekcjami, opornymi infekcjami bakteryjnymi, sepsą i błędami lekarskimi.

Chcemy usłyszeć Twoją historię lub historię osoby, którą się opiekujesz, aby poprawić bezpieczeństwo pacjentów i zapobiec nowym niebezpiecznym zdarzeniom.

Ankieta będzie otwarta do północy w niedzielę 28 czerwca 2020 r.

Więcej informacji na stronie: www.iapo.org.uk
Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z info@iapo.org.uk.

Międzynarodowy Związek Organizacji Pacjentów (IAPO) reprezentuje pacjentów wszystkich narodów we wszystkich obszarach chorób. Zrzesza 276 organizacji członkowskich z 71 krajów reprezentujących 50 obszarów chorób. Siedziba IAPO znajduje się w Londynie. Misją jest pomoc w budowaniu opieki zdrowotnej skoncentrowanej na pacjencie na całym świecie. Opowiada się za zmianami silnym głosem pacjentów na szczeblu międzynarodowym, regionalnym i krajowym. Organizacja zapewnia swym członkom zasoby i szkolenia w oparciu o konsultacje z nimi dotyczące ich potrzeb, aby pomóc im w rozwoju w ich własnych dziedzinach. Odbywają się regularne spotkania regionalne, a co dwa lata Globalny Kongres Pacjentów, podczas którego organizacje mogą dzielić się najlepszymi praktykami, zdobywać wiedzę i wypowiadać się w imieniu pacjentów.

 

System rejestracji SMS

facebook
youtube
tweeter

Kontakt

Retina AMD Polska

ul. Konwiktorska 7 pok. 25
00-216 Warszawa
e-mail: retinaamd@retinaamd.org.pl
tel.: (22) 831 22 71 wewn. 221 – dyżury: poniedziałek i czwartek w godz. 11.00 – 14.00
Małgorzata Pacholec tel. 602 634 400 – tylko wieczorem

Polityka prywatności

Informacje rejestrowe

Rok powstania: 1998
KRS: 0000109446
NIP: 526-22-92-779
REGON: 01329054500000

Góra